Prefabrykaty wentylacyjne SPIRO

Czwórniki 90°
Czwórniki kołowe przeznaczone są głównie do budowy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.
Króćce
Króćce przeznaczone są głównie do budowy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.
Łuki segmentowe, R = 1dn
Łuki segmentowe kołowe przeznaczone są głównie do budowy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.
Łuki wytłaczane, R = 1dn
Łuki wytłaczane przeznaczone są głównie do budowy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.
Przewody SPIRO
Przewody, łączniki i kształtki kołowe „SPIRO” przeznaczone są głównie do budowy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.
Trójniki 90° TRJ
Kształtki kołowe przeznaczone są głównie do budowy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.
Zaślepki wewnętrzne
Zaślepki wewnętrzne przeznaczone są do budowy, zamykania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.
Zaślepki zewnętrzne
Zaślepki zewnętrzne przeznaczone są do budowy, zamykania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.
Złączki wewnętrzne
Złączki wewnętrzne przeznaczone są do łączenia instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.
Złączki zewnętrzne
Złączki zewnętrzne przeznaczone są do łączenia instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.
Zwężki krótkie (wytłaczane)
Zwężki krótkie (wytłaczane) przeznaczone są głównie do budowy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.
Zwężki symetryczne i niesymetryczne
Zwężki symetryczne i niesymetryczne przeznaczone są głównie do budowy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mogą być stosowane w instalacjach transportu pneumatycznego i do odprowadzania spalin.