Regulatory przepływu CAV

Regulator KVR
Regulator KVR jest regulatorem o stałym przepływie objętościowym, zbudowanym z PCV zgodnie z klasą M1. Zadany przepływ jest osiągany przy spadkach ciśnienia pomiedzy pomiędzy 150 a 600[Pa]. Przeznaczony jest do stosowania w temperaturach do 60 stopni Celsjusza.
Regulator VRRK 500
Regulator stałego przepływu powietrza VRRK stanowi niezależny element regulacyjny, pracujący bez zewnętrznego zasilania energią. Dostarcza stałą, pożądaną objętość powietrza niezależnie od zmian ciśnienia w instalacji, dzięki czemu eliminuje potrzebę równoważenia instalacji. Może być stosowany w nawiewnych i wywiewnych układach, wysoko lub niskociśnieniowych w pozycji pionowej lub poziomej.
Regulator VRS 233
Regulator stałego przepływu powietrza VRRK stanowi niezależny element regulacyjny, pracujący bez zewnętrznego zasilania energią. Dostarcza stałą pożądaną objętość powietrza niezależnie od zmian ciśnienia w instalacji, dzięki czemu eliminuje potrzebę równoważenia instalacji. Może być stosowany w nawiewnych i wywiewnych układach, wysoko lub niskociśnieniowych w pozycji pionowej lub poziomej. Regulator pracuje niezawodnie od minimalnej różnicy ciśnień, która zależy od prędkości powietrza do maksymalnej różnicy ciśnień równej 1000 [Pa].