Wentylatory do kanałów prostokątnych

KE/KT

Wydajność 930-8895 m3/h

Modułowa konstrukcja, poprzez zmianę miejsca zainstalowania paneli na obudowie daje dużą elastyczność w dostosowaniu wentylatora do szczególnych konfiguracji systemu kanałów.

Wentylatory kanałowe EKAD/EKAE

Wydajność 8 500 m³/h

Zastosowanie:
wentylacja wyciągowa budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.

Wentylatory kanałowe KHAD/KHAE

Wydajność do 11 000 m³/h

Zastosowanie:
wentylacja wyciągowa budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.

Wentylatory KDRE/KDRD

Wydajność 3610-14844 m3/h

Wentylatory serii KDRE/KDRD wyposażone są w napędzane silnikami z wirującą obudową koła wirnikowe o przepływie diagonalnym. Charakteryzuje je wysoka sprawność i znaczny przyrost ciśnienia statycznego.

Wentylatory MUD

Wydajność 0-16000 m3/h

Modułowa konstrukcja, poprzez zmianę miejsca zainstalowania paneli na obudowie daje dużą elastyczność w dostosowaniu wentylatora do szczególnych konfiguracji systemu kanałów. Charakteryzuje się niskim poziomem hałasu.

Wentylatory RS

wydajność 530-12085 m3/h

Wentylatory serii RS wyposażone są w koła wirnikowe o łopatkach wygiętych do tyłu napędzane silnikami z wirującą obudową. Silniki zabezpieczone są przez integralne, automatycznie resetowane wyłączniki termiczne.

Wentylatory RSI

wydajność 3314-12083 m3/h

Wentylatory serii RSI wyposażone są w koła wirnikowe o łopatkach wygiętych do tyłu, napędzane silnikami z wirującą obudową. Silniki wentylatorów zabezpieczone są przez wyłączniki termiczne, których końcówki wyprowadzone na zewnątrz muszą być podłączone do odpowiednich przekaźników zabezpieczających.