Wentylatory do kanałów okrągłych

Wentylatory K / KV

wydajność 175-1660 m3/h

Seria K przeznaczona jest do instalowania w ciągu kanałów natomiast seria KV - do instalowania na powierzchni ściany. Obudowa wentylatorów wykonywana jest z galwanizowanej blachy stalowej.

Wentylatory kanałowe R
wydajność do 5 330 m³/h

instalacje nawiewne i wywiewne mieszkań, biur, pomieszczeń przemysłowych.
Wentylatory kanałowe RS
wydajność  do 1 760 m³/h

Tworzywo to charakteryzuje się dużą sztywnością, twardością, trwałością i wysoką wytrzymałością mechaniczną. Posiada wysoką zdolność tłumienia drgań oraz odporność na uderzenia i wysoką temperaturę. Jest odporne chemicznie na oleje, tłuszcze, smary i benzynę.
instalacje nawiewne i wywiewne mieszkań, biur, pomieszczeń przemysłowych
Wentylatory kanałowe Zero-Box
wydajność do 2 500 m³/h
instalacje nawiewne i wywiewne mieszkań, biur i pomieszczeń przemysłowych.
Wentylatory KD

wydajność 1320-8530 m3/h 

Seria KD przeznaczona jest do instalowania w ciągu kanałów. W wentylatorach stosuje się silniki z wirującą obudową i wirniki o przepływie diagonalnym, dzięki którym można zminimalizować średnicę obudowy. Wentylatory te charakteryzują się dużą przepustowością w odniesieniu do ich średnicy gabarytowej.

Wentylatory KVK

wydajność 190-2840 m3/h

Wentylatory mogą być instalowane w każdej pozycji. Obudowa wentylatora wykonywana jest z galwanizowanej blachy stalowej, izolowana termicznie i akustycznie warstwą wełny mineralnej o grubości 50 mm.

Wentylatory KVKE

wydajność 340-2195 m3/h

Wentylatory serii KVKE wyposażone są w koła wirnikowe o łopatkach wygiętych do tyłu, napędzane silnikami z wirującą obudową. Ten typ wentylatora charakteryzuje się wysoką sprawnością i znacznym przyrostem ciśnienia statycznego.

Wentylatory KVKF

wydajność 340-3115 m3/h

Wentylatory serii KVKF wyposażone są w koła wirnikowe o łopatkach wygiętych do przodu, napędzane silnikami z wirującą obudową. Zespół silnik - koło wirnikowe zamocowany jest na pokrywie serwisowej, co znacznie ułatwia obsługę.

Wentylatory RVK

wydajność 175-1700 m3/h

Seria RVK przeznaczona jest do instalowania w ciągu kanałów. Obudowa wentylatorów wykonywana jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.