Sufitowe

Nawiewniki sufitowe - Typ ALK1
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne nawiewne. Ustawiane indywidualnie kierownice pozwalają na precyzyjny rozdział i kierunkowanie strumienia powietrza. Nawiewniki sufitowe z jednym rzędem profilowanych piórek ułożonych dla nawiewu jednostronnego.
Nawiewniki sufitowe - Typ ALK2
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne nawiewne. Ustawiane indywidualnie kierownice pozwalają na precyzyjny rozdział i kierunkowanie strumienia powietrza. Nawiewniki sufitowe z jednym rzędem profilowanych piórek ułożonych dla nawiewu dwustronnego.
Nawiewniki sufitowe - Typ ALK3
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne nawiewne. Ustawiane indywidualnie kierownice pozwalają na precyzyjny rozdział i kierunkowanie strumienia powietrza. Nawiewniki sufitowe z jednym rzędem profilowanych piórek ułożonych dla nawiewu trzystronnego.
Nawiewniki sufitowe - Typ ALK4
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne nawiewne. Ustawiane indywidualnie kierownice pozwalają na precyzyjny rozdział i kierunkowanie strumienia powietrza. Nawiewniki sufitowe z jednym rzędem profilowanych piórek ułożonych dla nawiewu czterostronnego.
Nawiewniki sufitowe - Typ SDBP
Nawiewniki SDBP przystosowane są do zabudowy w modułowym suficie podwieszanym o wielkości boku 600 mm. Ze względu na swoją budowę znajdują zastosowanie szczególnie do nawiewu w funkcji grzania lub chłodzenia pomieszczeń o wysokości do 4 m, przy dużym zróżnicowaniu temperatur między powietrzem nawiewanym a wewnętrznym.