Aluminiowe

Kratki ochronne - Typ ALWT
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne. Dzięki wyjątkowo trwałemu wykonaniu nadają się do sal gimnastycznych i sportowych. Kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne odporne na uderzenie (np. piłką). Jeden rząd profilowanych poziomych piórek ustawionych na stałe. Kąt wypływu powietrza 15º.
Kratki ochronne - typ ALWT-2
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne. Dzięki wyjątkowo trwałemu wykonaniu nadają się do sal gimnastycznych i sportowych. Opis: Kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne odporne na uderzenie (np. piłką). Jeden rząd profilowanych poziomych piórek ustawionych na stałe. Kąt wypływu powietrza 45º.
Kratki podłogowe - Typ ALF
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne. Montaż w podłodze bezpośrednio w otworze kanału. Kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne do montażu w podłodze. Jeden rząd profilowanych piórek ustawionych na stałe. Kąt wypływu powietrza 15°.
Kratki wentylacyjne - Typ ALWN
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne. Dzięki wyjątkowo trwałemu wykonaniu nadają się do sal gimnastycznych i sportowych. Kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne przeznaczone głównie do montażu nad lub pod klimakonwektorami. Jeden rząd profilowanych poziomych piórek ustawionych na stałe. Kąt wypływu powietrza 45º. Konstrukcja kratki odporna jest na uderzenia (np. piłką).
Kratki wentylacyjne nawiewne - ALP
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne. Kierowanie powietrza wychodzącego z klimatyzatorów. Montaż w parapetach, ścianach, sufitach podwieszanych. Kratki wentylacyjne nawiewne. Jeden rząd piórek ustawionych na stałe. Kąt wypływu powietrza 15°. Na życzenie klienta – kratki o innym kącie ustawienia piórek.
Kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne - Typ ALS
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne. Montaż na przewodach lub w ścianie, bezpośrednio na otworze kanału lub ramkami montażowymi. Kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne jednorzędowe. Piórka pionowe ustawiane indywidualnie.
Kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne - Typ ALW
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne. Montaż na przewodach lub w ścianie, bezpośrednio na otworze kanału lub ramkami montażowymi.
Kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne - Typ ALWS
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne. Montaż na przewodach lub w ścianie, bezpośrednio na otworze kanału lub ramkami montażowymi. Kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne dwurzędowe. Piórka zewnętrzne poziome oraz wewnętrzne pionowe ustawiane indywidualnie.
Kratki wentylacyjne nawiewnei wywiewne - Typ ALSW
Średnio i niskociśnieniowe instalacje wentylacyjne. Montaż na przewodach lub w ścianie, bezpośrednio na otworze kanału lub ramkami montażowymi. Kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne dwurzędowe. Piórka zewnętrzne pionowe oraz wewnętrzne poziome ustawiane indywidualnie.
Kratki wentylacyjne wywiewne - Typ AL-STS
Kratki wentylacyjne nawiewne i wywiewne siatkowe z siatką stalową ocynkowaną lub z sitem stalowym ocynkowanym o oczkach okrągłych (58% prześwitu) lub kwadratowych (40% prześwitu). Przeznaczone są do średnio i niskociśnieniowych instalacji wentylacyjnych. Montaż na przewodach lub w ścianie, bezpośrednio na otworze kanału lub ramkami montażowymi.
Kratki wyrównawcze przepływowe - Typ AL-SI1
Wyrównywanie ciśnień pomiędzy pomieszczeniami. Kratki wentylacyjne wyrównawcze przepływowe. Nieruchome kierownice zasłaniające widoczność z profili aluminiowych.
Kratki wyrównawcze przepływowe - Typ AL-SI2
Wyrównywanie ciśnień pomiędzy pomieszczeniami.